Πραγματοποιήθηκε η Θεατρική Παράσταση «Το πιο όμορφο γράμμα για τον Αϊ-Βασίλη», σε μια γιορτινη ατμόσφαιρα στο χώρο του αναγνωστηρίου της Κεντρικής Δημοτικής Βιβλιοθήκης Δομοκού 2, Στ. Λαρίσης, έναντι Μετρό. Τα παιδιά έπεξαν με επιτυχία και παρακολούθησαν με ενδιαφέρον τη θεατρική παράσταση. Οι γονείς και συγγενείς καμάρωσαν τους μικρούς ηθοποιούς και το αποτέλεσμα. Μετά την παράσταση, ακολούθησε ο περίφημος μάγος, που μας οδήγησε στο κόσμο της μαγείας με τα μαγικά κόλπα του.
![](https://ddp.gr/wp-content/uploads/2012/12/IMG_20121222_181940-400x3001-2.jpg)
![Efivos in Europe: απολογισμός προγράμματος και χρήσιμα σχετικά links](https://ddp.gr/wp-content/uploads/2024/07/thumbnail_Outlook-qf3erj5t-600x420.png)
19Ιούλ
Comments (0)
![Πρόσκληση διαδικτυακής εκδήλωσης συζήτησης 16/7, 12:00-13:00](https://ddp.gr/wp-content/uploads/2024/07/πρόσκληση-16.7.2024-600x420.png)